Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Jūsų užsakymas pradedamas vykdyti tą pačią, arba sekančią darbo dieną nuo užsakymo apmokėjimo.

Akinių gamyba ir pristatymas daugeliu atvejų užtrunka iki 3-6 darbo dienų.

Jei jūsų akinių lęšiai turi būti specialiai užsakomi iš gamintojo, arba akiniai yra sudėtingos gamybos, pristatymas tokiais atvejais gali užtrukti iki 11-18 darbo dienų. Apie tokių lęšių pristatymo terminą Jūs būsite informuotas lęšių pasirinkimo užsakymo lange.

Akinius, įsigytus elekroninėje parduotuvėje apuokyne.lt, Lietuvoje Jums pristatysime nemokamai į pasirinktą LP express paštomatą.

Kodėl paštomatas? Siekiame prisidėti prie CO2 emisijos mažinimo, ir siūlyti tvaresnį pristatymo būdą. Kai kelių siuntėjų prekės pristatomos į tą patį terminalą, o taip pat dėka efektyvaus maršruto planavimo, gerokai sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis transportavimo metu. Taip pat, šiandieninėje pandeminėje situacijoje, pristatymas paštomatais išlieka vienu saugiausių būdų įsigyjant prekes.

Pildydami užsakymą ir vesdami savo kontaktinius duomenis, atkreipkite dėmesį ir patikrinkite, ar nesuklydote įrašydami savo mobilųjį numerį, kadangi Jūsų nurodytu numeriu Jums bus atsiųstas pranešimas apie pristatytą siuntą į paštomatą (el. paštu nebus informuojama apie gautą siuntinį).

Jei reikalingas prekės pristatymas į užsienį – susisiekite su mumis el. paštu info@apuokyne.lt. Kartu rasime jums geriausią pristatymo būdą.

Grąžinimas

Korekciniai akiniai yra priskiriami medicinos prietaisams (priemonėms), pagamintiems pagal vartotojo individualų užsakymą, todėl už įsigytus kokybiškus akinius, pinigų grąžinimas nevykdomas. Tačiau, jei vis dėlto, dėl vienokių ar kitokių priežasčių jums akiniai netiko, per 14 dienų kreipkitės į mus el. paštu info@apuokyne.lt, ir mes pasistengsime rasti sprendimą.

Jei kyla klausimų dėl prekių pristatymo ar grąžinimo, visada galite su mumis susisiekti el. paštu info@apuokyne.lt.

Prekių pristatymo, grąžinimo ir keitimo sąlygos išdėstytos šios elektroninės parduotuvės puslapyje „Pirkimo taisyklės“.

Prenumeruok naujienlaiškį
Įvesk savo el. paštą ir pirmas sužinok apie mūsų pasiūlymus ir naujienas!

Neteisingas el. paštas